Idėjos

Užsisakykite KŪRYBINĮ PASIŪLYMĄ savo šventei! 
Dėl kūrybinio pasiūlymo galite kreiptis:

Mes nuoširdžiai tikime, kad kiekviena mylinti mama gali tapti puiki savo vaiko gimtadienio dekoratorė, jeigu tik parodyti jai teisingą kryptį. Būtent todėl paruošėme Jums visiškai naują, analogų neturinčią, paslaugą – KŪRYBINIS PASIŪLYMAS.

Šventės dekoravimą visada pradedame nuo kūrybinio pasiūlymo. Tai gražus ir informatyvus Jūsų būsimos šventės vizualas. Tai išgryninta idėjų suvestinė, deriniai, spalvos ir medžiagiškumas, kurie leidžia Jums nenuklysti, kuriant šventės dekorą. Dažnai stebime, kaip tėvai pasimeta idėjų gausoje ir prisiperka nereikalingų daiktų arba nežino, kaip tinkamai panaudoti dekoracijas, kad galutinis vaizdas atrodytų gražus ir skoningas. Mūsų KŪRYBINIS PASIŪLYMAS – tai puiki galimybė sutaupyti savo laiką ir efektyviai išnaudoti turimą biudžetą.

Ką Jūs gaunate užsakydami mūsų kūrybinio pasiūlymo paslaugą:

  • profesionalaus dekoratoriaus sudėliotą Jūsų šventės viziją, atsižvelgiant į Jūsų pasirinktą tematiką ir šventės vietą
  • aiškų ir išsamų PDF dokumentą su visa vaizdine medžiaga  ir komentarais
  • biudžeto paskaičiavimus
  • profesionalaus dekoratoriaus konsultaciją visais su Jūsų švente susijusiais klausimais

Mūsų kūrybinio pasiūlymo paslauga – tai Jūsų nuotolinis draugas ir patarėjas, kuris leis Jums patiems sukurti profesionalaus lygio šventės dekorą.

Zuikučio gimtadienis

Negalėtume įsivaizduoti mielesnės tematikos mažos mergaitės gimtadieniui, nei maži pūkuoti švelnūs zuikučiai. Taip ir norisi juos glausti ir myluoti.

Žiūrėti galeriją

Alisa stebuklų šalyje

Jeigu savo šventei jūs pasirinkote temą Alisa stebuklų šalyje, jūs neabejotinai esate kūrybingas žmogus, mokantis svajoti.

Žiūrėti galeriją

Princesių gimtadienis

Didžiausia svajonė – gyventi pasakoje ir būti princese? Tai įmanoma! Nuo dabar savo gimtadienio šventę gali švęsti su vienaragiais ir fėjomis, o pati – švytėti kaip tikra princesė.

Žiūrėti galeriją

Undinėlių gimtadienis

Gimtadienis namuose – tai puikus būdas prikelti įprastą aplinką ir sukurti šventišką atmosferą. Papuošk vienintelį teminį stalą ir sukurk tikrą pasaką minimaliomis pastangomis ir išlaidomis!

Žiūrėti galeriją

Stebuklingas Fėjų gimtadienis

Ar kada nors pagalvojote, kad gimtadienį galite švęsti ne tik su draugais, bet ir su fėjomis…? Dalintis gabalėliu torto, o dovanų gauti stebuklingų fėjų dulkių! Nuo šiol tai ne pasaka, o realybe galinti virsti jūsų šventė! 

Žiūrėti galeriją

Originalios krikštynos jūrine tematika

Kartais būna jog tenka ilgai pasukti galvą, ką čia sugalvojus naujo ir originalaus, tačiau užtenka išgirsti kliento norus ir atrodo vėl kūryba prasideda iš naujo.  

Šį kartą teko labai neįprasta kombinacija, kuri iš pirmo žvilgsnio  mums net pasirodė sunkiai įgyvendinama. Bet juk nieko nėra neįmanomo, tiesa? 

 

Žiūrėti galeriją

Pirmoji komunija ,,Gulbės"

Graži pavasario šventė, kuri vyksta tik kartą gyvenime. Kartais nuvertinama, bet  vis dažniau švenčiama ir gražiai puošiama. 

Žiūrėti galeriją

Berniuko gimtadienis ,,Lenktynės"

Sugriaukime mitą, kad gražiausios pastelinės spalvos tik mergaitiškoms šventėms! Mūsų viena populiariausių kolekcijų ,,Lenktynės” berniukams, nukels šventę į aukštesnį lygį.

Žiūrėti galeriją

PASTELINĖS Velykos

Kai pavasaris neateina laiku, tuomet mes patys jį susikuriame!
Velykų fotosesija virtusi mini švente, kurioje pražydo žiedai, spalvos ir vaikų šypsenos.

Žiūrėti galeriją

Žalios krikštynos

Laikas pasileisti oro balionu į naują nuotykį. Mažam berniukui tai kelionės pradžia, o tėvams – nepakartojamas įvykis, pakeitęs jų gyvenimus…Tokios kelionės nenutinka dažnai, todėl jomis reikia džiaugtis!

Žiūrėti galeriją

LOL Dolls gimtadienis

Ar jūsų mergaitė eina iš proto dėl populiariųjų LOL Dolls ? Tuomet laikas pradėti ruoštis vienai stilingiausių ir ryškiausių švenčių, kurią esate kada nors turėję!

Žiūrėti galeriją

Minnie Mouse gimtadienis

Kai ruošiate gimtadienį pelytės Minės tema, bantukai tiesiog būtinybė! Tobulai rožinis gimtadienis pelytės Minės stiliumi.

Žiūrėti galeriją

Frozen gimtadienis

Gimtadienius švenčiame taip, kad atsiminimai liktų visam gyvenimui! Sveiki atvykę į magiškąjį ledo šalies pasaulį! Čia atgija pasakos ir išsipildo didžiausios mergaičių svajonės!

Žiūrėti galeriją

Laputės gimtadienis

Kartais užtenka gimtadieniui pasirinkti tik vieną vienintelį herojų ir apie jį supinti gražią istoriją. Laputė – tai labai ryškus charakteris, bet kartu ir gražus mielas snukutis, kuris puikiai tinka mergaitiškam vakarėliui.

Žiūrėti galeriją