Undinėlių gimtadienis

Pripažinkime, kartais mažylių gimtadienių tėveliai laukia labiau nei patys vaikai, tačiau gražus stilingas gimtadienis dažnai pradeda asocijuotis su titaniškomis pastangomis ar didelėmis išlaidomis. Tuo tarpu mes žinome, kad gimtadienio sėkmės paslaptis slypi visai kitur. Kartais užtenka tiesiog namų terasos ar savo nedidelio kiemo, gražaus teminio stalo ir pačių artimiausių šalia. 

Taip sakome todėl, kad patys ne kartą ruošėme tokias šventes. Matėme vaikų laimingas akis pamačius šventinį stalą ir besišypsančius tėvelius, žiūrinčius į savo mažylius.

Tokį gimtadienį neseniai atšventė ir maža undinėlė Toma savo namų aplinkoje, terasoje. Tik vienas iškilmingas stalas, tačiau toks puošnus, kad atrodo daugiau nieko ir nereikia. 

Mūsų undinėlių kolekcija iš ties pasižymi savo unikaliomis išskirtinio dizaino detalėmis, todėl sukurti magiją su jomis itin lengva!   

Lėkštės ,,Undinėlių karalystė”  sukuria ypatingą atmosferą. Dekoruotos skirtingomis undinėlėmis, jos leidžia pasinerti į gilius vandenynų vandenis ir pačioms pasijusti viena iš jų. O lėkštutės ,,kriauklė”  tai tarsi netikėtai atrastas perlų lobis.

O ar atkreipėte dėmesį į išskirtinių spalvų ir reljefo puodelius? Šie imituoja blizgančią, undinėlės uodegą. Sunku įsivaizduoti ką nors labiau derančio prie šios tematikos. Šios kolekcijos top’as  – tai servetėlės ,,Jūrų arkliukas”. Švelnios žydros spalvos, tarsi išlietas akvarelės, parausvintų žandukų. Tokio mielumo, kad net naudoti gaila. O jam kompaniją palaiko dar viena servetėlė ,,Žuvytė”. Ši įdomi tuo, kad ji atkeliavusi visai iš kitos ,,Povandeninio pasaulio” kolekcijos. Bet vis tiek puikiai įsipaišanti ir net papildanti pastelinių spalvų gamą!  

Dar viena puošmena, atklydusi iš povandeninio pasaulio kolekcijos – tai keksiukų smeigtukai. Nors visi desertai šioje šventėje patys atrodo kaip dekoracijos, keksiukų žydrą kremą nusprendėme papuošti smagiais mažučiais rykliukais, medūzomis ir spalvingomis žuvytėmis.

Na ir žinoma, kaip be mūsų mėgstamiausio konfeti, kuris beveik visada užbaigia stalo dekorą savo spindesiu. Šį kartą ,,kriauklės” pabyra ant žydro stalo, suteikdamos papildomos šventinės nuotaikos. 

Prie visų vienkartinių indų priderinome keletą tikrų kriauklių, perliukų, o stalą užklojome tinklu. Tačiau dar vienas, labai svarbus dalykas liko nepaminėtas. Virš stalo, lėtai vėjo supami, kaba balionėliai tarsi povandeniniai burbulai. Šie, ne tik atrodo įspūdingai, bet dar ir puikiai atlieka savo funkciją, užpildydami tuščią erdvę ir sukurdami, kaip mes mėgstame sakyti, wow efektą. 

Tokiu būdu pilnai išnaudojama namų erdvė. Ir vienas stalas pavirsta visa undinėlių karalyste.

Ar ir jūs pasiruošę pasinerti į vandens gilumas? Tuomet išnaudokite savo namų erdvę, joje lengvai sukurdami  pasaką su mūsų išskirtiniais vienkartiniais indais ir dekoracijomis.

Parašykite mums, kokią šventę planuojate, ir mes nemokamai parinksime jums dekoracijų derinuką ir atsiųsime savo siūlomus variantus. Arba užsisakykite mūsų kūrybinį pasiūlymą ir mes sukursime jums detalią jūsų šventės koncepciją. Lauksime jūsų laiškelio hello@happyu.lt arba asmeninės žinutės IG @happyu.lt arba FB @happyu.lt 

DEKORACIJŲ SĄRAŠAS:  Lėkštės ,,Undinėlių karalystė”Lėkštutės ,,Kriauklės”Didelės lėkštės ,,Rožinė vaivorykštė”Karpyti puodeliai ,,Undinėlės uodega”, Servetėlės ,,Jūrų arkliukas”, Servetėlės ,,Žuvytė”Šiaudeliai ,,Žydri metalic”Konfeti “Kriauklės”Komplektas keksiukams ,,Povandeninis pasaulis”, Įrankiai ,,Mėtiniai”.

Švenčių organizavimas ir dekoravimas: artisokas_lt