Originalios krikštynos jūrine tematika

Vaikų šventės iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai panašios. Pasirinkta šventės tema, balionai ar stalo dekoras, tortas ir saldumynai.  Bet tiesa yra ta, kad, kaip ir kiekviena šventė turi skirtingą prasmę, taip ir kiekvienas dekoras turi skirtingą idėją.

Nors vis dar daugelis, planuodami šventes, nukrypsta paprastesniu keliu, pasirinkdami jau tradicija tapusias temas, visgi vis dažniau atsiranda ir labai įdomių, originalių pageidavimų.

Atėjus vasaros sezonui prasideda ne tik gimtadienių gamtoje, bet ir krikštynų ,,bumas”. Pastarosios dažnai turi nusistovėjusias temas – meškiukai, oro balionėliai, laiveliai. Jos yra žavios, tik gal truputėlį pabodusios. Ką daryti, kad krikštynų šventė taptų originali ir graži? Sukurti tokią krikštynų istoriją, kuri būtų verta pasakojimo proanukams. Ši dviejų broliukų šventė puikus pavyzdys.

Mėlyna spalva ir mylimiausi šeimos augintiniai – katinukai. Iš pradžių tokia kombinacija pasirodė šiek tiek keistoka, juk katinukai tokie mieli, pūkuoti, jaukūs ir visai ne mėlyni. Tačiau čia ir prasideda kūryba… Užtenka smagios istorijos, kurią papasakotumėte dekoro elementais. Katinukams įstatėme meškeres į letenėles ir štai jie patapo žvejais, o čia puikiai tiko ir mūsų povandeninio pasaulio vienkartinių indų ir dekoracijų kolekcija. Dekoruoti egzotiškomis žuvytėmis jie suteikė ryškumo bei pagyvino jūrinį žydrumą. O šios ryškios servetėlės ,,žuvytės”… ar gali būti kas nors dar žaismingiau nei servetėlės, kurios primena dekoraciją?! Dar keletas ryklio lėkščių užkandžiams ar desertams ir stalas atrodo tarsi gyvas koralinis rifas!   Povandeninio pasaulio kolekcija tikrai pasižymi išskirtiniu spalvų ir formų žaismingumu, todėl bet kokį stalą padės papuošti be jokių sunkumų.

Vos kelios nepaprastos detalės ir Jūsų švente žavėsis netik Jūsų svečiai, bet ir jūs patys. Pavyzdžiui, šie žuvytės formos sausainiai, tarsi šprotai suguldyti į dėžutes. Neblogai katinukai padirbėjo, kad tiek žuvyčių prigaudė. O netoliese rasite ir žvejybinį laivelį dekoruotą tinklų ir gražiausių šeimos gyvenimo akimirkų.

Ant saldaus stalo du tortai, taigi ir dvigubai daugiau džiaugsmo. O ant jų slepiasi tie patys katinėliai su meškerėmis. Tokie pasikartojantys elementai sukuria istorijos seką ir kelia susižavėjimo šypseną dalyviui. 

Ar vis dar planuojate krikštynas meškiukų tematika? Pirmyn! Tik šį kartą sukurkite smagią istoriją, kodėl tie meškiukai atsirado ant jūsų šventinio stalo!

Parašykite mums, kokią šventę planuojate, ir mes nemokamai parinksime jums dekoracijų derinuką ir atsiųsime savo siūlomus variantus. Arba užsisakykite mūsų kūrybinį pasiūlymą ir mes sukursime jums detalią jūsų šventės koncepciją. Lauksime jūsų laiškelio hello@happyu.lt arba asmeninės žinutės IG @happyu.lt arba FB @happyu.lt 

DEKORACIJŲ SĄRAŠAS:  Lėkštės ,,Povandeninis pasaulis”Mažos lėkštės ,,Povandeninis pasaulis”Lėkštė ,,Ryklys”Servetėlės ,,Žuvytė”

Švenčių organizavimas ir dekoravimas: artisokas_lt