Zuikučio gimtadienis

Pastebėjome, kad mielų švelnių gyvūnėlių tematika yra ypač populiari tarp mažylių, juk tokie malonūs tie pūkuoti apsikabinimai. Visiškas vaikiškų švenčių favoritas yra meškutis, jau tapęs dekoro klasika, tačiau mes savo didžiausias simpatijas skiriame zuikiams, nes šitų mielų padarėlių tiesiog neįmanoma nemylėti.

Jeigu jums bent kartą gyvenime teko laikyti tikrą triušiuką ant rankų, jūs žinote, kad ta meilė iš pirmo žvilgsnio išliks visam gyvenimui. Kai kartu su Emilija rinkomės temą jos dukrytės Kajos gimtadieniui, turėjome skirtingus variantus – drugeliai, meškiukai, stirniukai. O kai sprendimas jau buvo padarytas, Emilija paatviravo, jog įvyko magija ir Kaja staiga taip pamilo savo žaislą – zuikį Boni, kad jo nepaleidžia iš rankų. Ir visi zuikiai pas ją tapo Boniais, todėl nebeliko nei menkiausios abejonės, kad mūsų pasirinkimas buvo tiesiai į dešimtuką.

Kas jums pirmiausiai ateina į galvą, kai įsivaizduojate zuikučių gimtadienį? Mes matome šviesią patalpą su gausybe dienos šviesos, pastelinių spalvų interjeru ir baltais baldais. Tuo tarpu realybėje mes gavome visiškai priešingą variantą ir iškėlėme sau iššūkį šią patalpą kiek įmanoma pašviesinti.

Kuriant šventės dekorą, galima nueiti skirtingais keliais, tačiau labiausiai užtikrintas variantas yra žaisti spalvomis. Šiuo atveju mes pasirinkome kontrastus. Juodo stalo fone kaip niekad išraiškingai atrodė mūsų lėkštutės Zuikutis. Labai stilingos minimalaus dizaino, puikiai atitinkančios kiek modernią zuikučių tematikos interpretaciją. Kadangi mūsų tikslas buvo sukurti švarų, nepekrautą dekorą, mes apsiribojome vos keliomis spalvomis – juoda, balta ir itin mergaitiška švelniai rožine. Mes dieviname gražias spalvas ir subtilumą, todėl mūsų parduotuvėje gausus pasirinkimas įvairių pastelinių dekoracijų. O desertų sudėliojimui puikiai tiko mūsų pastelinės švelniai rožinės tortinės.

Mūsų dažnai klausia, kur mes semiamės įkvėpimo, o mes drąsiai galime atsakyti, kad įkvėpimas gyvena mūsų lentynose – tai mūsų parduodamos dekoracijos. Kiekviena detalė gali išaugti į pilnavertę šventės dekoro koncepciją. Kajos gimtadienio simboliu ir inspiracija tapo mūsų lėkštutės Zuikutis, kurios atsikartojo ir desertuose, ir fotosesijos kampelyje.

Parašykite mums, jeigu artėja ir jūsų mažylio gimtadienis ar kokia nors kita šventė, ir mes nemokamai parinksime jums dekoracijų rinkinuką. Arba užsisakykite mūsų kūrybinį pasiūlymą ir mes sukursime jums detalią jūsų šventės koncepciją. Lauksime jūsų laiškelio hello@happyu.lt arba asmeninės žinutės IG https://instagram.com/happyu.lt arba FB @happyu.lt 

DEKORACIJŲ SĄRAŠAS: Lėkštės “Zuikutis”, Mini balionai “Zuikučiai”, Rožinė banguota tortinė, Didelė rožinė tortinė, Maža juoda tortinė, Didelės lėkštės “Pelenų rožinė”, Puodeliai “Rožinė ombre”, Puodeliai “Ombre Happy birthday”, Servetėlės “Rožinio aukso ombre”, Įrankiai “Rožinės širdelės”, Rožinio aukso lėkštės “Happy birthday”, Rožiniai dryžuoti šiaudeliai, Auksinis konfeti, Konfeti “Rožinė mix”, Įvairių dydžių balti koriukai, Įvairių dydžių švelniai rožiniai koriukai