Žalios krikštynos

Mes tikrai žinome, kad kiekviena mažylio šventė yra labai svarbi. Artėjant šiltam sezonui, tokių švenčių tik daugėja ir mes labai tuo džiaugiamės! Nuoširdžiai norime, kad tos šventės būtų nepamirštamos ir gražios. Krikštynos – tai stebuklinga šventė ne tik pačiam mažyliui, bet, galima sakyti, ir visai giminei. Todėl tokia proga negali vykti paprastai!

Balta, šviesiai mėlyna spalva bei natūralios žalios derinys. Ilgai galvoti nereikia, kad mintyse susikurti natūralų, gamtos vaizdą. Dangus su pūkiniais debesėliais ir nesibaigiančios pievos.. Viskas susipina į jaukų vaizdinį, kuriame iki pilnumos trūksta tik vieno. Mažo oro balionėlio.. Šios berniuko krikštynos, tai simbolis apie jo ką tik prasidėjusią gyvenimo kelionę oro balionu.

Tokios interpretacijos padiktavo saldaus stalo viziją. Tarsi paskendęs minkštuose debesėliuose, saldus stalas kviečia pasinerti į šią pasaką ir išragauti ,,dangiško” skonio desertus. Staiga čia, ant torto, pamatome nutūpusį oro balionėlį su jame sėdinčiu mažu berniuku. Dabar tikrai nekyla abejonių, kokioje šventėje esame. Ant šiltos žolės padėtas žemas stalas, užtenka keletos papildomų minkštų pledų ir pagalvių, kad vaikams ta vieta taptų nepaprastai patogiu kampeliu, kur jie gali smagiai sukrįsti ir žaisti!

Šią dangaus ir žalumos tematiką išbaigėme mūsų ypač jaukia žalia kolekcija “Hey baby” arba ,,Botanikos sodas”. Būtent tai, ko reikia, norit sujungti dangaus ir žemės sferas. Dekoruotos smulkiais lapeliais lėkštės ir puodeliai sukuria žemišką ir labai natūralią atmosferą, kurioje jaukiai gali jaustis tiek vaikai, tiek suaugusieji. Ši kolekcija puikiai tiks ne tik krikštynoms, bet ir vaikelio sutiktuvių šventei arba pirmajam gimtadieniui!

Tokios šventės simbolinės, joms ruošiantis kartais gali atrodyti viskas sudėtinga, tačiau mūsų dekoracijos ir vienkartiniai indai gali išgelbėti jus nuo papildomo streso. O pasirinkę visą kolekciją tikrai nesuklysite!

Parašykite mums, kokią šventę planuojate, ir mes nemokamai parinksime jums dekoracijų derinuką ir atsiųsime savo siūlomus variantus. Arba užsisakykite mūsų kūrybinį pasiūlymą ir mes sukursime jums detalią jūsų šventės koncepciją. Lauksime jūsų laiškelio hello@happyu.lt arba asmeninės žinutės IG @happyu.lt arba FB @happyu.lt

DEKORACIJŲ SĄRAŠAS: Lėkštės ,,Hey baby”, Puodeliai ,,Hey baby”, Smeigtukai keksiukams ,,Hey baby”, Medinė svečių knygutė ,,Marškinėliai”, Didelė tortinė ,,Mėtinė”

Krikštynų organizavimas ir dekoravimas: ArtiŠokas