ALISA STEBUKLŲ ŠALYJE

Nėra nieko stebuklingiau negu pasaka Alisa stebuklų šalyje. Su nuostabiais, spalvingais, charizmatiškais personažais ir jų, kartais visai net ne vaikiškomis, sentencijomis. Alisos tematika labai plati ir įvairiapusė, o dar visiškai universali ir tiks bet kokiai šventei.

Alisa stebuklų šalyje – tai tematika, kuriai mes jaučiame ypatingą simpatiją, tačiau šį kartą ją pasirinkome todėl, kad taip padiktavo šventės erdvė.

Tematikos išpildymui mes naudojome net kelias kolekcijas, kurios puikiai dera tarpusavyje. Tai puiki triukas, kuriuo mes dažnai naudojamės, kad sukurti nepaprastą, originalią gimtadienio atmosferą.

Pirmiausiai įvertinome šventės aplinką ir supratome, kad ji labai spalvota. Todėl dekore nusprendėme apsiriboti keliomis neutraliomis spalvomis ir neryškiais akcentais. Mūsų parduotuvėje yra net 2 variantai Alisos kolekcijos ir abu jie labai žavūs, tačiau šį kartą pasirinkome subtilias kremines lėkštutes su juodomis grafinėmis iliustracijomis. Kolekciją papildėme aukso spalvos lėkštutėmis ir auksiniais pasišiaušiusiais puodeliais, kurie yra vieni populiariausių ir mėgstamiausių jūsų šventėse. O servetėlės – kortos iš Fokus Pokus kolekcijos buvo tiesiog sutvertos pasiekti mūsų dekoro užbaigtumą. Papildomi elementai, kurių mums prireikė, kad dekoras būtų vientisas ir gražus – tai takelis, sudėliotas iš imituojamų pasakos puslapių, gyvų gėlių kompozicijos, sumerktos į puodukus ir arbatinukus, ir tortinės su nuostabiais desertais ir specialiai šiam gimtadieniui sukurta spauda.

Šventėje buvo dekoruojamos dvi erdvės – tai vaikų stalas ir foto zona, sujungta su desertų stalu. Ypatingu šios zonos akcentu tapo dideli Alisa stebuklų šalyje personažai, kurie organiškai susidėliojo kartu su balionų kompozicija.
Desertai buvo puošti mini kortomis, raktais bei kitais charakteringais pasakos simboliais. Ir, žinoma, pagrindinė vakaro puošmena – teminis tortas.

Parašykite mums, kokią šventę planuojate, ir mes nemokamai parinksime jums dekoracijų derinuką ir atsiųsime savo siūlomus variantus. Arba užsisakykite mūsų kūrybinį pasiūlymą ir mes sukursime jums detalią jūsų šventės koncepciją. Lauksime jūsų laiškelio hello@happyu.lt arba asmeninės žinutės IG @happyu.lt arba FB @happyu.lt

DEKORACIJŲ SĄRAŠAS:

Šventės organizavimas ir dekoravimas: artisokas_lt