Pirmoji komunija ,,Gulbės”

Pirmoji komunija – tai viena iš rečiau girdimų švenčių dekoratoriams, tačiau smagu, kad vis dažniau į tokias šventes žvelgiama lanksčiau ir joms pradedama ruoštis taip, kaip ruošiamės krikštynoms ar gimtadieniams. 

Ši šventė – tai žingsnis tikėjimo link. Tam tikra prasme įžengimas į suaugusiųjų pasaulį.  Tai viena esminių priežasčių, kodėl reikėtų vengti vaikiškos atributikos, ryškių spalvų ar gimtadieniams įprastų pramogų. Leiskite lengvai elegancijai dominuoti. Panaudojant šviesias, pastelines, kremines spalvas sukurkite lengvumo įspūdį. 

Nors anksčiau pirmąją komuniją buvo įprasta švęsti mėgstamam restorane, vis dažniau išgirstame apie šią gražią šventę organizuojamą savo pačių namuose, kieme. Juk pavasaris! Tai nuostabi proga atidaryti švenčių sezoną lauke!  Graži, elegantiška šventė sukurs jaukią atmosferą, kuria mėgautis galėsite su savo artimaisiais. 

Kaip ir visi gimtadieniai ar krikštynos, pirmoji komunija tai pat gali turėti savo temą. Nors pirmoji mintis siejasi tik su kryžiukais ar angeliukais, vis dėlto kūrybiškai pažvelgus į šitą šventę, galima surasti kol kas daugiau tematikų. Pavasario žiedai, paukščiukai, angeliukai, boho tema. Šį kartą dekorui mes pasirinkome gulbes. Jos simbolizuoja eleganciją ir grakštumą. Nėra jokių abejonių, kad tai primena baltomis suknelėmis pasipuošusias mergaites pirmosios komunijos šventėje.

Prie baltų plunksnų lengvumo priderinome persikinės spalvos kolekciją. Tarsi pozityvumo ir laimės gurkšnis, kurį dabar taip lengva turėti kiekvienoje jūsų šventėje ☺️

Ši spalva primenanti gaivius ledus karštą vasaros dieną. Saldu, jauku, bet tuo pačiu ir gaivina. Mažyčiai, auksu žėrintys ir puošiantys šiuos indus taškeliai tik suteikia papildomo žavesio bei prabangos. Dar vienas pastebėjimas tiems, kurie mano, kad vienkartiniai indai netinka oficialiose šventėse. Puikus sumanymas yra dekoruoti du atskirus stalus vaikams ir suaugusiems. Vaikams sukurkite pasaką su vienkartiniais indais, o suaugusiesiems paserviruokite keramikinius ar stiklinius indus. Svarbiausia, kad viskas spalviškai suderėtų tarpusavyje.

Erdvę puikiai užpildo balionai. Mes naudojome persikinius dviejų sluoksnių balionus su auksiniu konfeti. Juos derinome su paprastais baltos spalvos balionais bei įspūdinga, balta balionų siena dekoruota persikinėmis gėlėmis, šalia kurios iškilmingai stovintis tortas pasipuošęs gulbės simboliu. Tortą ,,panardinome” į baltų plunksnų sukūrį, kurios lengvai plevėsavo pagautos vėjo ir kūrė svajingą nuotaiką. 

Paverskite pirmąją komuniją viena įsimintiniausių pavasario švenčių, o savo namų kiemą tikra, šilta pasaka artimųjų rate.

Parašykite mums, kokią šventę planuojate, ir mes nemokamai parinksime jums dekoracijų derinuką ir atsiųsime savo siūlomus variantus. Arba užsisakykite mūsų kūrybinį pasiūlymą ir mes sukursime jums detalią jūsų šventės koncepciją. Lauksime jūsų laiškelio hello@happyu.lt arba asmeninės žinutės IG @happyu.lt arba FB @happyu.lt 

DEKORACIJŲ SĄRAŠAS:  Lėkštės ,,Persikinės”Puodeliai ,,Persikiniai”Servetėlės ,,Rožinio aukso ombre”Šiaudeliai ,,Auksiniai”, Dviejų sluoksnių balionai su auksiniu konfeti “Persikinis”, Skaidrūs balionai ,,Auksinė konfeti”

Švenčių organizavimas ir dekoravimas: artisokas_lt

Fotografė: Nude mood