Princesių gimtadienis

Mažosios princesės nuolatos svajoja apie savo karališką princesių puotą su puošnia karieta bei pačiais skaniausiais saldumynais. Tėveliams gali pasirodyti jog tokios svajonės yra sunkiai išpildomos, galbūt net reikalauja fėjos krikštamotės burtų lazdelės pagalbos. Mes norime atskleisti paslaptį jog tokį įspūdingą pokylį nesudėtingai galima surengti kiekvienai princesei.

Patys tuo įsitikinome, nes sėkmingai suruošėme kiekvienai princesei svarbiausią puotą – jos gimtadienį. Šventės metu mergaitė bei jos tėveliai ir visi svečiai pasijuto kaip tikri karališkosios šeimos nariai. Akys spindėjo pamačius baltą karietą bei pagrindinį pokylio akcentą – nuostabiai papuoštą teminį stalą, kurio kiekviena dekoro detalė, nuo lėkštučių iki puošnių desertų, buvo apgalvota. 

Stalui papuošti atitinkamai buvo naudojama kolekcija „Princesė“, kuri kaip ir visos mūsų kolekcijos pasižymi spalvotomis, žaviomis dizaino detalėmis, kurios padeda sukurti švenčių magiją be didelių pastangų!

Lėkščių „Magiška princesė“ įmantri forma, rausva  pastelinė spalva bei graži princesės ir vienaragio iliustraciją sukūrė karališką atmosferą. Kartu puikiai derėjo lėkštės „Koralų rožinė“, kurių forma ir spalva primena brangakmenį, puodeliai vaisiams „Koralų rožinė“ bei rožiniai puodeliai „Happy Birthday“. 

Visos princesės myli vienaragius, todėl šio gimtadienio stalas neapsiėjo be servetėlių „Sparnuotas vienaragis“. Jų dėka stalo dekoras atrodė kaip iš pasakų knygelės. 

Keksiukams puošti buvo naudotas rinkinys keksiukams „Princesės“. Susmeigus princesių smeigtukus atrodė lyg jos šoka ant gardaus balto kremo, o gėlėti popierėliai pridėjo šiam desertui žaismingumo. 

Negalime pamiršti ir mažos bei didelės tortinių „Rožinė“. Tortas yra kiekvieno gimtadienio stalo pažiba, tačiau jo grožiui atskleisti reikia ir tokios pat dailios tortinės. Tai puikus stalo akcentas, tinkamas ne tik tortams, bet ir kitiems desertams patiekti. 

Pokylio metu princesių galvas lyg tiaros puošė gimtadienio kepurėlės „Princesės“. Šių kepurėlių žėrėjimas primena tikrus deimantus! Jei rengsite tokią šventę, pasirūpinkite, kad jų nepritrūktų, nes garantuojame jog taip kerinčiai pasipuošti norės kiekviena mergaitė.

Princesėms taip pat norisi ir gerai padūkti. Vis galvojome kokių linksmybių galime pasiūlyti ir  pasirinkome pinjata „Širdis“, kuri savo blizgesiu nušvietė šventės erdvę, puikiai prisidėjo prie karališkos atmosferos sukūrimo ir buvo smagus užsiėmimas princesėms, kurio nepamirš. Turbūt pagalvojote, o kur galima sudėti iš pinjatos iškritusius saldainius? Tam puikiai tiko dovanų  maišeliai „Magiška princesė“. Rausva jų spalva bei princesės ir vienaragio iliustracija puikiai derėjo prie bendro stalo dekoro nes toks dizainas atsikartoja ir lėkštėse. 

Šiuos maišelius galima panaudoti ir dovanėlėms, nes kaip gi karališka princesių puota be dovanėlių dalyvavusiems? Ogi niekaip! Juk reikia kažkaip atsidėkoti svečiams ir padovanoti kažką, kad su šypsena prisimintų vykusias iškilmes. Dovanėlės atrodys taip stebuklingai, jog visi svečiai nekantraus pamatyti kas slypi tuose maišeliuose!

Negalime nepaminėti ir dekoracijos iš popierinių juostelių „Boho“. Dekoracijai papildyti buvo naudojami heliu pripūsti pastelinių spalvų balionai, net „atskrido“ balionas „Sparnuotas vienaragis“. Ši kompozicija priminė pilyse kabančius sietynus ir tikrai sukūrė wow efektą! O tarp sietynų skraidantis vienaragis privertė patikėti stebuklais!

Parašykite mums, kokią šventę planuojate, ir mes nemokamai parinksime jums dekoracijų derinuką ir atsiųsime savo siūlomus variantus. Arba užsisakykite mūsų kūrybinį pasiūlymą ir mes sukursime jums detalią jūsų šventės koncepciją. Lauksime jūsų laiškelio hello@happyu.lt arba asmeninės žinutės IG @happyu.lt arba FB @happyu.lt 

DEKORACIJŲ SĄRAŠAS:  Lėkštės ,,Magiška princesė”Lėkštės ,,Pelenų rožinė”, Puodeliai ,,Happy Birthday”, Servetėlės ,,Sparnuotas vienaragis”, Šiaudeliai ,,Auksiniai”, Popierinės dekoracijos BOHO, Maža tortinė ROŽINĖ, Dovanų maišeliai „Magiška princesė“, Gimtadienio kepurėlės „Princesės“, Rinkinys keksiukams „Princesės“, Pinjata „Širdis“, Indeliai saldumynams ,,Pasteliniai”, Smeigtukai tortui „Princesės“

Švenčių organizavimas ir dekoravimas: artisokas_lt