Advento kalendorius gali būti smagi pramoga visai šeimai!

Kalėdų laukiame kiekvienas. Nesvarbu esame maži ar dideli, kiekvienas atrandame tą jaukią dalį, kuri mums atneša daugiausiai džiaugsmo. Vieniems tai dovanos, kitiems gal būt dovanų pirkimas, o dar kitiems santykis su artimaisiais.

Tačiau laikas iki Kalėdų gali būti taip pat linksmas ir smagus. Kaip paklausite? Tai Advento kalendorius! 🤩Labai mėgstamas mūsų mažųjų, nes tokiu būdu kiekvieną dieną jiems primenama apie artėjančias šventes ir dovanas. Juos galime rasti parduotuvėse, tačiau jis nebus toks gražus ir unikalus, nei jūsų pačių pagamintas! Tai reiškia, kad su Advento kalendoriumi, 24 dienas iš eilės kiekvienas rytas prasidės su šypsena ir staigmenėle.

Advento kalendrius, tai truputėlis džiaugsmo ir šypsenų kiekvieną dieną! Vaikams šie kalendoriai labai patinka, nes jiems patinka ir tai ką juose gali rasti 🙂 Vienas seniausių ir tikriausiai daugiausiai žmonių žinomas, tai kalendorius su skirtingų formų šokolado gabalėliais viduje, tačiau gal metas nukrypti nuo tradicijų ir sukurti ką nors nauja? Šis kalendorius gali būti ne tik toks, kokį dažniausiai matome parduotuvių lentynose, jis gali būti nestandartinės formos, spalvų, dydžių. Jis gali būti kaip graži dekoracija namuose ir linskmas žaidimas kartu su mažuoju.

Sukurkite išskirtinį kalendrių, eglutės formos. Papuoškite juo savo sieną namuose! Kiekvieną dieną gali žymėti priklijuoti vokeliai arba lapeliai su skirtingomis užuominomis, kur ieškoti staigmenėlės. Arba galite iš karto sukabinti mažutes dėžutes su staigmenėle viduje.

Jei ieškote ko nors natūralesnio, galite susirasti šaką, pasidarykite išvyką su šeima į gamtą, mišką ir leiskitės šakos paieškoms, tik nepamirškite, kad jos ieškoti reikia ant žemės! Tai ne tik bus gražus Kalėdinis akcentas bet ir puiki namų dekoracija. Sukabinkite ant jos dovanėles arba vokelius su dienų numeriukais ir štai, jūs turite nuostabią dekroaciją ir žaidimą savo namuose!

O jei manote, kad esate pasiruošę išbandyti kažką naujo, tuomet sukurkite popierinę pilį ant sienos ar lapo, kurioje atvėrus kokią nors dalį mažasis ras mielą ir nuoširdžią užduotėlę. Pavyzdžiui kaip: palikti skanėstą prie kaimynų namų durų 🙂 

Na tai ar pasiruošę šiam mielam žaidimui, kurį žaisite su savo mažuoju iki pat Kalėdų? 🥰