Party Deco

Spėjote susipažinti jau su trejais mūsų draugais, o šiandien džiaugiamės ne ką mažiau, pristatydami Jums dar vieną mūsų naują šeimos narį! Iš ties, istorija buvo tokia, kad kaip ir prieš kiekvieną šventę ieškome idėjų, galvojame ką šį kartą sugalvojus naujo ir kaip nustebinti Jus. Ir štai, ieškodami idėjų Helovyno šventės proga išsiskyrė vienas prekės ženklas, kuriuo iš karto norėjome pasidalinti. Tai Party Deco!

Jie mus tiesiog sužavėjo savo nauja Helovyno kolekcija. Išskritinė, madinga ir be galo žavi! Ir nesumeluosime sakydami, kad šias dekoracijas jau spėjo pastebėti ir dekoratoriai visame pasaulyje!

Party Deco išsiskyrė savo Rožinio Helovyno tema su mielais personažais, todėl ir pavergė mūsų širdis. Šokantys skeletai, mieli katinėliai, nuotaikingi vaiduokliai, o kur dar išskirtinės vaiduoklių pinjatos ir stilingi maišeliai saldumynams rinkti! Party Deco sukurtos kolekcijos tikrai vertos dėmesio ir kurios laisvai gali lygiuotis su pasaulinio lygio prekių ženklais. Todėl ne paslaptis, kas yra jų įkvėpimo šaltinis. Madingi ir išradinti dizaineriai žino kaip pritraukti mūsų dėmesį sekdami naujausias tendencijas.

Tačiau jų išradingumas tai ne vienintelis pliusas. Ar gali būti geriau, kaip stilingos prekės dar ir už prieinamą kainą? Jie puikiai moka išlaikyti balansą tarp kokybės ir kainos, todėl mes drąsiai pildome savo parduotuvę naujais Party Deco produktais ir nuoširdžiai rekomenduojame Helovynui pradėti ruoštis jau dabar!


Visas Helovino prekes rasite mūsų ,,Helovinas” kolekcijoje.

Taip pat sekite mus instagram @happyu.lt