Minnie Mouse gimtadienis

Minnie Mouse tema taip mėgstama mergaičių, kad tikriausiai niekada neišeis iš mados. Rožinės suknutės, kaspinėliai, taškučiai, ausytės. Visi šie simboliai – tai madistės Minės vizitinė kortelė. Kiekvieną kartą, pasirinkdami šią tematiką, galite sukurti visiškai kitokią šventę su skirtingais spalvų deriniais ir nuotaikomis

Minnie Mouse gimtadieniui pasirinkome 2 spalvų derinius. Toks sprendimas ypač pasiteisina, jeigu svečių daugiau, tuomet kuriant kelias skirtingas indų kombinacijas, stalas neatrodys nuobodus.

Spalvų variacijų galėjo būti visokių, šiuo atveju labai stilingai atrodytų net monochrominis dekoras, tačiau mamytė norėjo, kad šventė būtų itin mergaitiška ir saldžiai rožinė, todėl naudojome pelėnų rožinę, ryškesnę metalic rožinę ir auksinę spalvas. Šalia šito derinio puikiai tiko mūsų pasišiaušę auksiniai ir pelėnų rožiniai puodeliai su aukso krašteliu. Kiekvieną lėkštutę papuošė saldi dovanėlė, kuri aiškiai pabrėžė pasirinktą šventės tematiką.

Teminiai saldumynai suteikė dar daugiau žaismingumo. Dekoruoti bantukais sausainiai, įrankiai, atkartojantys ausyčių formą ir taškučiai, kurie išsibėrė netik įvairiuose stalo dekoracijose, bet ir saldžių vaišių kampelyje.

Desertų stalas pavirto netik smaližių traukos vieta, bet ir Minės bantukų butiku! Išsirinkite sau mėgstamą bantuką ir pasivašinkite saldžiu desertu. O pati Minnie kviečia užsukti ir kartu su ja nusifotografuoti.

Minnie Mouse šėlionės prasideda, junkitės ir jus!

Parašykite mums, kokį gimtadienį planuojate, ir mes nemokamai parinksime jums dekoracijų derinuką ir atsiųsime savo siūlomus variantus. Arba užsisakykite mūsų kūrybinį pasiūlymą ir mes sukursime jums detalią jūsų šventės koncepciją. Lauksime jūsų laiškelio hello@happyu.lt arba asmeninės žinutės IG @happyu.lt arba FB @happyu.lt

DEKORACIJŲ SĄRAŠAS: Didelės lėkštės ,,Pelenų rožinė”, Didelės lėkštės ,,Auksinės”, Mažos lėkštės ,,Auksinės”, Mažos lėkštės ,,Pelenų rožinė” , Puodeliai ,,Auksiniai karpyti”, Puodeliai ,,Pelenų rožiniai” , Šiaudeliai ,,Auksinė-balta”, Šiaudeliai ,,Rožinio aukso”, Konfeti ,,Švelni rožinė”

Gimtadienio organizavimas ir dekoravimas: ArtiŠokas