Lol Dolls gimtadienis

Tikrai nesuklysime pasakydami, kad vaikų gimtadienių temos pasirinkimui didelę įtaką padaro tuo metu koks nors populiarus personažas. Nesvarbu jis filmuko herojus, žaislas ar žaidimo personažas. Lygiai taip išpopuliarėjusios ,,LOL Dolls”, kurios ne tik dovanojamos bet ir tapusios populiaria mergaičių gimtadienių tema.

Dekoruojant gimtadienį šia tema iš karto aišku viena, kad tokia šventė svečių akis pirmiausiai turi patraukti savo spalvomis. Kaip ir ryškus personažas, taip ir pati šventė. Šiuo atveju buvo pasirinkta rožinės, melsvos bei šiek tiek gelsvos spalvinis derinys. Tai ne tik mergaitiška ir saldu, bet ir puikiai atitinka LOL lėlyčių spalvingą stilių. Puikiai suderėjo mūsų ryškūs ,,kramtomosios gumos” bei ,,Dangiškos” lėkštės dekoruotos grafiniais elementais su solidžia gelsva juostele. Žinoma tos pačios kolekcijos puodeliai, kurių ,,mėlyna vandenyno” spalva suteikia gaivumo visoje saldžioje atmosferoje.

Kaip visada, kad tema būtų pilnai išpildyta čia turi slėptis bent keletas teminių detalių. Šį kartą teminiai tag’ai sukurti su LOL Doll atvaizdais, lipdukai kuriais padekoravome savo lėkštutes ir foto kampelis, kurį puošia nuostabaus grožio ir kruopštumo teminis tortas! Neįmanoma nepastebėti ir milžiniškos pinjatos. Simbolizuojanti lėlyčių įpakavimą, kurią pradaužus laukia smagus siurprizas! Ir dar vienas, gal būt sunkiau pastebimas, tačiau atsikartojantys taškeliai taip pat atkuria žinomo personažo stilių. Juodi taškeliai ant sausainukų, spaudos elementuose, servetėlių ar net konfeti!

Tokie ryškūs gimtadieniai ne tik įsimintini, bet ir tikras siurprizas mergaitėms!

Parašykite mums, kokį gimtadienį planuojate, ir mes nemokamai parinksime jums dekoracijų derinuką ir atsiųsime savo siūlomus variantus. Arba užsisakykite mūsų kūrybinį pasiūlymą ir mes sukursime jums detalią jūsų šventės koncepciją. Lauksime jūsų laiškelio hello@happyu.lt arba asmeninės žinutės IG @happyu.lt arba FB @happyu.lt

DEKORACIJŲ SĄRAŠAS: Lėkštės ,,Kramtomoji guma”, Servetėlės ,,Kramtomoji guma”,  Lėkštės ,,Dangiškos”, Servetėlės ,,Dangiškos”, Indeliai saldumynams ,,Dangiški”, Puodeliai ,,Mėlynas vandenynas”, Puodeliai ,,Kramtomoji guma”, Konfeti ,,Švelni rožinė”,

Gimtadienio organizavimas ir dekoravimas: ArtiŠokas