Laputės gimtadienis

Gimtadienis su laukiniais gyvūnais skamba neįprastai? Tiesa, tačiau vis dažniau vaikų gimtadieniai švenčiami natūralioje aplinkoje. Šalia laisvai bėgiojantys danieliai, vaikščiojantys žirgai ir tyliai kažkur pasislepiančios stebi laputės. Vaikams dūkti išklotas šieno kilimas, o vietoj kėdučių sudėliotos šieno kitkos. Žinodami, kokioje aplinkoje vyks gimtadienis, kaipmat sugalvojome jam gražią mergaitišką koncepciją. Žinojome, kad miela, laukinė laputė puikiai įsipins šioje aplinkoje.

Pasirinkę “Gėlėtą kolekciją”, mes sustiprinome švelnumo ir jaukumo pojūtį. Žolelėmis, gėlytėmis išmarginos lėkštės, servetėlės, šiaudeliai kurie ir padėjo perteikti ne tik gamtos bet ir švelnumo jausmą, o truputis rožinės, šilumos jausmą. Beliko parinkti gražius saldumynus, kuriuose galite rasti teminių simbolių. Dekorą pagyvinome natūralių laukinių ramūnėlių žiedais. Kas gali būti labiau natūralu, nei tikri gėlių žiedeliai atkartojatys induose esančius elementus. Viską įrėmino dailus baltas vėžimėlis, o asmeniškumą sukūrė vardiniai balionai. Subtilu, neperkrauta ir gerai subalansuota. Atrodo tiek nedaug reikia, kad Jūsų šventė sukeltų pačias gražiausias emocijas Jums ir Jūsų svečiams.

Parašykite mums, kokį gimtadienį planuojate, ir mes nemokamai parinksime jums dekoracijų derinuką ir atsiųsime savo siūlomus variantus. Arba užsisakykite mūsų kūrybinį pasiūlymą ir mes sukursime jums detalią jūsų šventės koncepciją. Lauksime jūsų laiškelio hello@happyu.lt arba asmeninės žinutės IG @happyu.lt arba FB @happyu.lt

DEKORACIJŲ SĄRAŠAS: Lėkštės ,,Žiedų pieva” , Servetėlės ,,Žiedų pieva”, Šiaudeliai ,,Žiedų pieva”, Puodeliai ,,Rožiniai-taškuoti”

Gimtadienio organizavimas ir dekoravimas: ArtiŠokas