Frozen gimtadienis

Ar prisimenate, kaip Elza išburė amžiną žiemą? Su Elzos kerais ir mes galėtume sukurti žiemą vasaros vidury. Tačiau mums neprireikė kerų, tik truputis (o gal ne taip jau ir mažai 🙂 ) kūrybos ir dekoracijų.

Frozen gimtadienis – tai daugelio mergaičių svajonė. Kiekviena mergaitė svajoja būti vakaro karaliene, todėl ir gimtadienio dekoras privalo būti tarsi iš pasakos – didžiulė ledo pilis sniego pataluose bei milžiniški sniego kamuoliai ir kristalai, puošiantys ledo pilį. O kur dar “ledinės” kėdės, kurios ir svečiams padėjo pasijusti tarsi šios pasakos herojais.

Frozen gimtadieniui parinkome šaltą paletę – mėlyną, žydrą, baltą ir spindinčią sidabrinę. Visos kartu jos sukurė užburiantį magišką ledo įspūdį. Didžiulė pilis savo aštriomis formomis artodė tarsi pastatyta iš ledo, o sniegas – minkštas ir malonus vaikams lakstyti ir žaisti. Kiekviena detalė nėra atsitiktinė ir perteikia magišką nuotaiką. Desertai, vienkartiniai indai ir jų spalvų kombinacija, netgi saldumynų indeliai, sukurti specialiai šiai šventei, primena ledą. O pagrindiniai filmuko herojai, kurių atvaizdus galite pastebėti ant kai kurių saldumynų ir dovanėlių svečiams, primena, kad Elza čia taip pat lankėsi… Truputis tviskančios konfeti ir panašu, kad Frozen gimtadienio dekoras jau kviečia svečius vaišintis ,,lediniais” desertais!

Parašykite mums, kokį gimtadienį planuojate, ir mes nemokamai parinksime jums dekoracijų derinuką ir atsiųsime savo siūlomus variantus. Arba užsisakykite mūsų kūrybinį pasiūlymą ir mes sukursime jums detalią jūsų šventės koncepciją. Lauksime jūsų laiškelio hello@happyu.lt arba asmeninės žinutės IG @happyu.lt arba FB @happyu.lt

DEKORACIJŲ SĄRAŠAS: Didelės lėkštės ,,Holografinė sidabrinė”, Mažos lėkštės ,,Holografinė mėlyna”, Puodeliai ,,Vaivorykštinis sidarbas”

Gimtadienio organizavimas ir dekoravimas: ArtiŠokas