Berniuko gimtadienis “Lenktynės”

Nors dabar didžiąją dalį laiko praleidžiame namuose, šeimos šventės tapo vienomis laukiamiausių dienų kasdienybėje. Gimtadienius norisi švęsti. Net jei ir nėra didelio būrio draugų ir artimųjų. Todėl galime tik pasidžiaugti matydami tėvelius kruopščiai planuojančius savo mažylių šventes. Ne tik vaikams smagu, bet ir tėveliams šiokia tokia pramoga ir kasdienybės paįvairinimu tampa pasiruošimo procesas 😀

Džiaugiamės matydami jūsų pastangas ir sukurtus rezultatus! Gerdos pasidalintos akimirkos negali nekelti šypsenos. Šventė su balionais, desertais, dovanomis ir, žinoma, mūsų vienkartiniais indais. Nepaprastai smagu matyti, kai vienkartinių indų formos, spalvos ar temos persikelia ir į kitas dekoro detales. Mūsų lėkštutė tarsi atgijo ir pavirto tikra mašinyte, su kuria pats jubiliatas gali eiti lenktynių.

Lenktynių kolekcija – be abejonės viena iš populiariausių mūsų parduotuvėje. Ne tik dėl savo išskirtinių formų, bet ir nepaprastų spalvų. Ypatingai mielos, švelnios ir jaukios spalvos puošia šią kolekciją. Laikas pamiršti standartus, kad berniukams tinka tik mėlyna, nes jiems taip pat gražiai gali derėti ir šilti, pasteliniai spalvų deriniai. Šiais laikais tinka viskas. Berniukai gali būti nemažiau spalvingesni, negu mergaitės. Užtenka vien tik pažiūrėti į madų pasaulį.

Kurkime gražias šventes savo berniukams, pamiršdami apie stereotipus, ir jie tikrai įvertins jūsų pastangas, tapdami įvairiapusėmis asmenybėmis.

Parašykite mums, kokią šventę planuojate, ir mes nemokamai parinksime jums dekoracijų derinuką ir atsiųsime savo siūlomus variantus. Arba užsisakykite mūsų kūrybinį pasiūlymą ir mes sukursime jums detalią jūsų šventės koncepciją. Lauksime jūsų laiškelio hello@happyu.lt arba asmeninės žinutės IG @happyu.lt arba FB @happyu.lt 

DEKORACIJŲ SĄRAŠAS:  Lėkštės ,,Mašinytės”, Servetėlės ,,Mašinytės”, Puodeliai ,,Mašinytės”, Balionas ,,Mašinytė”, Įrankiai ,,Juodi”

Švenčių organizavimas ir dekoravimas: Artišokas

Fotosesijos vieta: studija Kai važiuoja stogas

Tortas: UAB “Bijola”

Balionai: KVADRATU

Fotografė: Loreta Kondrate*fotografija