Gimtadieniai

Užsisakykite KŪRYBINĮ PASIŪLYMĄ savo šventei! 
Dėl kūrybinio pasiūlymo galite kreiptis:

Mes nuoširdžiai tikime, kad kiekviena mylinti mama gali tapti puiki savo vaiko gimtadienio dekoratorė, jeigu tik parodyti jai teisingą kryptį. Būtent todėl paruošėme Jums visiškai naują, analogų neturinčią, paslaugą – KŪRYBINIS PASIŪLYMAS.

Šventės dekoravimą visada pradedame nuo kūrybinio pasiūlymo. Tai gražus ir informatyvus Jūsų būsimos šventės vizualas. Tai išgryninta idėjų suvestinė, deriniai, spalvos ir medžiagiškumas, kurie leidžia Jums nenuklysti, kuriant šventės dekorą. Dažnai stebime, kaip tėvai pasimeta idėjų gausoje ir prisiperka nereikalingų daiktų arba nežino, kaip tinkamai panaudoti dekoracijas, kad galutinis vaizdas atrodytų gražus ir skoningas. Mūsų KŪRYBINIS PASIŪLYMAS – tai puiki galimybė sutaupyti savo laiką ir efektyviai išnaudoti turimą biudžetą.

Ką Jūs gaunate užsakydami mūsų kūrybinio pasiūlymo paslaugą:

  • profesionalaus dekoratoriaus sudėliotą Jūsų šventės viziją, atsižvelgiant į Jūsų pasirinktą tematiką ir šventės vietą
  • aiškų ir išsamų PDF dokumentą su visa vaizdine medžiaga  ir komentarais
  • priedą su rekomendacijomis, kur įsigyti ar užsakyti dekoracijas
  • biudžeto paskaičiavimus
  • profesionalaus dekoratoriaus konsultaciją visais su Jūsų švente susijusiais klausimais

Mūsų kūrybinio pasiūlymo paslauga – tai Jūsų nuotolinis draugas ir patarėjas, kuris leis Jums patiems sukurti profesionalaus lygio šventės dekorą.

Laputės gimtadienis

Kartais užtenka gimtadieniui pasirinkti tik vieną vienintelį herojų ir apie jį supinti gražią istoriją. Laputė – tai labai ryškus charakteris,  bet kartu ir gražus mielas snūkutis, kuris puikiai tinka mergaitiškam vakarėliui.  Pasirinkę “Gėlėtą kolekciją”, mes tik dar labiau sustiprinome šitą švelnumo ir jaukumo pojūtį.  Beliko parinkti gražius saldumynus ir dekorą pagyvinti natūralių laukinių ramūnėlių žiedais.  Viską įrėmino dailus baltas vėžimėlis, o asmeniškumą sukūrė vardiniai balionai. Subtilu, neperkrauta ir gerai subalansuota.  Atrodo tiek nedaug reikia, kad Jūsų šventė  sukeltų pačias gražiausiais emocijas Jums ir Jūsų svečiams.