2021 Velykų tendencijos

Nors visas pasaulis sukaustytas, tačiau tikrai nesumeluosime, kad kiekvieno viduje kirba ta šventinė, pavasarinė nuotaika! Pirmieji saulės gurkšniai atrodo prikėlė šypsenas žmonių veiduose, o tai tik dar labiau skatina padėti jums turėti gražias Velykas. 

Pasikeitė gyvenimo būdas, o kartu ir tai, kaip mes švenčiame šventes.  Todėl šie metai atnešė naujas spalvas ir nuotaikas tiesiai į jūsų namus!

🌸 Panašu, kad pramogos iš didžiųjų miesto aikščių persikelia į kiekvieno iš mūsų kiemą. Margučių ir dovanėlių slėpimas bei jų ieškojimas gali atnešti daugybę džiugesio vaikams. 

🌸 Šventiniai papuošimai paverčia namus jaukia erdve, kurioje norisi džiaugtis gyvenimu. Šiais metais madoje pastelinės, šiltos spalvos, gėlėti raštai ir geometrinės figūros. Zuikučio printai bei, žinoma, mūsų mylimiausia vaivorykštė!!! Mergaitėms ypatingai gražiai atrodys tokių raštų ar spalvų suknutės.

🌸 Prisiminkite staltieses, kuriomis jūsų močiutė ar mama dengdavo šventinį stalą.  Siuvinėtos ar su spalvotais velykiniais paveikslėliais. Jos ne tik primins senas tradicijas, bet šiemet suteiks dar daugiau jaukumo jūsų stalui ir atrodys išties stilingai. 

🌸 Gyvų lapų, gėlių arka arba girlianda. Ja galite papuošti stalą, laiptus arba namų duris. Tai tarsi ženklas pavasariui apsilankyti Jūsų namuose. 

🌸 Gėlėtos arba pastelinės lėkštės ir kiti indai – tai šių metų būtinybė. Miksuokite įprastus indus su popieriniais. Tarsi pavasaris pražystų jūsų lėkštėje! 

🌸 Papliauškos! Tai ne tik naujiena mūsų parduotuvėje. Jie ypatingai madingi šių metų Velykų šventėje ir neabejojame vėliau sėkmingai išliks mėgstami ir kitose vakarėliuose. Smagi pramoga ir miela dovanėlė viename.

🌸 Tortinės. Nors ir žinomas daiktas, tačiau dažnai į jį nėra kreipiamas ypatingas dėmesys. Įdomiausia, kad tortinė gali papuošti tortą ne mažiau, nei jis ją. Šiais metais pastelinių spalvų tortinės –  tai puikus trendas, kuris suteiks jūsų stalo dekorui ypatingo žavesio.

🌸 Dažnai pamirštame vieną labai paprastą bei tuo pačiu ir labai fainą akcentą. Tai namų kvapas… Gėlių, lauko žiedų kvapas namuose derės prie pasirinkto dekoro, taip išpildydamas pavasario ir Velykų nuotaiką iki galo. 

Apžvelgus kokias Velykų tendencijas žada šie metai, panašu, kad gražių švenčių turėsime tikrai daug. Nes nieko nėra mieliau už pastelines ir šiltas spalvas, velykų zuikučius ir natūralius gėlių žiedus. Svarbiausia, kad ši pavasarinė nuotaika matytųsi ne tik dekore, bet ir jūsų veide.